آیا به همین راحتی است که کم تر از مقداری که کالری می سوزانید بخورید و لاغر شوید؟ جواب این سوال برای اکثر مردم مثبت است ولی محاسبه این که چه مقدار کالری سوزانده اید کار دشواریمی باشد. و در اکثر مواقع امکان اشتباه کردن زیاد است پس ما سعی کردیم در این مقاله به معرفی اپلیکیشن های رایگان برتر در این زمینه بپردازیم تا شما را در امر تناسب اندام یاری کنیم با استفاده از این اپلیکیشن ها میتوانید تمرینات ورزشی و فعالیت های خود را به صورت دقیق بررسی کنید و هر روز چربی سوزی بیشتر و حساب شده تر و بدنی روی فرم داشته باشید و از بیماری هایی از جمله فشار خون و دیابت دوری بمانید.

Endomondo

یکی از اپلیکیشن های فوق العاده برای کاهش وزن و تناسب اندام می باشد که مسیری را که برای دویدن یا پیاده روی می روید را روی نقشه نشان میدهد و اعلام میکند که به چه مقدار کالری سوزانده اید و چند کیلومتر فعالیت داشته اید.البته ایناپلیکیشن فقط برای دویدن طراحی نشده و لیستی از تمامی ورزش هایی که حتی شما اسم آن ها را نیز بلد نیستید در خود دارد و با محاسبه دقیق به شما می گوید که با توجه به ورزشی که انجام میدهید چه مقدار کالری سوزی دارید و در آخر نموداری برای شما نمایش میدهد که فعالیت های قبلی شما را با وضعیت فعلی مقایسه میکند و در صورت پیشرفت به شما اطلاع میدهد

 

C25K Couch To 5K By RunDouble

 

اگر اضافه وزن زیادی دارید ما به شما این برنامه را پیشنهاد می کنیم تا با تمرینات دنباله دار و مداوم از اضافه وزن راحت شوید و توانایی و استقامت لازم برای دویدن تا مسافت ۵ کیلومتر را بدست بیاورید.البته در کنار تمرین میتوانید از امکانات دیگر نرم افزار از جمله تنظیم کردن یک لیست پخش برای هنگامی که میدوید و نمی توانید موزیک را خودتان به صورت دستی عوض کنید درست کنید.

Calorie Counter – MyFitnessPal

 

تمرینات مداوم و ورزش  لازمه چربی سوزی است ولی بدون کنترل کردن رژیم غذایی رویایی بیش نیست! شما با این اپلیکیشن اندروید میتوانید بارکد هر محصولی که استفاده می کنید را اسکن کنید و کالری آن برای شما ثبت شود و در نهایت مقدار کالری مصرف کرده را محاسبه کنید و نتایج را در بدر قسمتی از برنامه نگه داری کنید.

« »
آیا به همین راحتی است که کم تر از مقداری که کالری می سوزانید بخورید و لاغر شوید؟ جواب این سوال برای ...
با عرض سلامآموزشگاه حضوری هنر جو می پذیرداز ابتدا تا حرفه ایبا مدرک فنی وحرفه ایتضمین ...
توجه توجه : با خرید 150 شاخه مو و یا بیشتر کراتینه ، احیا، بوتاکس مو رایگان یا سه بار نصب رایگان ...
* اکستنشن بسیار طبیعی وسبک مژه به روش تار به تار،والیوم ،..* لیفت مژهبامواد روسی کیفیت عالی وبدون ...
هایفو کل صورت و گردن لیفت و جوانسازی صورت ازبین بردن چروک دور چشم ،خط خنده،خط بغض کلاژن سازی بدون ...
سلامتی و تناسب اندام یک نیاز طبیعی است. اما برای بسیاری به آرزو تبدیل شده است. برای مثال همین چربی ...
مژده مژده مژده(از این پس به مناسبت ماه مبارک رمضان تمامی خدمات کاشت با ۵۰% تخفیف ارائه میگردد.)کاشت ...
شماره تماس مطب: 02144978148 برای دیدن عکس ها و نمونه کار ها روی لینک بالا کلیک کنیدلاغری قطعی و ...
دندانپزشکی اوینار به مناسبت افتتاحیه اقدام به اجرای طرح لبخند با 50% تخفیف واقعی کرده است.هر واحد ...